JESIENNE NASTROJECykliczne zmiany barw w przyrodzie inspirują każdego z nas, bo z określoną paletą barw się utożsamiamy. Jesienne kolory, kolory ziemi to barwy drewnianych płotów, piaskowych wydm, spłowiałych od słońca liści na chodniku.


Ciepłe jesienne barwy to przede wszystkim czerwień i jej pochodne. Jako dodatki świetnie sprawdzą się żółcie, rudości, fiolety, zielenie i beże. Zestawy tych barw są bardzo uniwersalne i większość z nas świetnie będzie się czuła w takich wnętrzach. Nie ma w zasadzie jednego stylu który zawiera zestaw tych barw, bo integruje się znakomicie w każdym trendzie. Liczy się głównie rozmiar pomieszczenia – im jest ono mniejsze tym bardziej stawiajmy na lżejsze i jaśniejsze pastele z beżem w zależności od tego jak jasne wnętrze chcemy uzyskać. Wnętrza w kolorach ziemi to miejsca sprzyjające wypoczynkowi, wyciszeniu.KRÓLEWSKIE POPOŁUDNIAZłoto w architekturze ma bardzo stare korzenie, od zawsze było wyrazem przepychu i nadaje się mu mistyczne znaczenie. Z powodzeniem można je stosować we wnętrzach, którym chcemy nadać więcej szlachetności i stylu, jednocześnie próbując zestawiać je z nowoczesnością pomieszczeń. Złote ściany ocieplają wnętrza szczególnie przy sztucznym świetle, gdzie przy zmianie kąta patrzenia zmienia się odcień koloru. Są niezaprzeczalnie eyecatcher’em pomieszczeń, które może pozostać oszczędne w resztę wyposażenia. Stanowią też czasem ryzyko, bo efekt zawsze trudno przewidzieć w stu procentach.


Złoto to ultraciekawe mieszanki odcieni – różowości, czerwienie, brązy, miedzie w matowych bądź połyskliwych modyfikacjach. Uniwersalne w złocie jest to, że świetnie komponuje się z minimalistycznym chłodnym stylem, jak również bogatym zdobnym wnętrzem, podbijając jego detale. To rozwiązanie nie jest jeszcze popularne w Polsce i zdaje się być dla tych, co lubią odważne pomysły.BLACK&WHITEBiel i czerń to nieskończona paleta inspiracji. Doskonale komponują się w formie monochromatycznej propozycji dla tych, którzy cenią oszczędność kolorystyczną.

To wyzwanie dla odważnych, bowiem często stanowi dominujący element wnętrza skupiając na sobie uwagę. Zawsze mocny punkt pomieszczenia, często ekstrawagancki szczególnie przy ręcznej kresce lub geometrycznych wzorach. W Polsce trend czarno-białych dużych powierzchni takich jak tapety rozwija się powoli ale mocno utrzymuje się na topie znajdując coraz więcej wariacji i w zasadzie nie ma żadnych granic w formowaniu wzorów i rozwiązań.

Lubiany przez projektantów wnętrz i architektów, często niepowtarzalny. Pojawił się w Polsce w latach 90-tych i po latach przerwy wraca do nas szukając kolejnych inspiracji. Zachęcamy do poszukiwań tych nastrojowych rozwiązań.
GEOMETRICW geometrii dyskretnej przyjęło się mówić, że wielokąt jest wpisany w inny wielokąt, gdy ma wierzchołki na prostych zawierających boki tego drugiego wielokąta ..........Cieszmy się po prostu trójkątami, kwadratami, prostokątami!

Nieskończenie wiele wzorów jakimi dysponujemy w naszych zasobach zapewnia niepowtarzalność Twojego wyboru. Geometria lubi także się pojawiać w akcesoriach domowych: na poduszkach, narzutach, zastawie kuchennej i w zasadzie nigdy nie wychodzi z mody. Ożywia wnętrze, zatem dobrze należy przemyśleć wielkość wzorów oraz ich barwy w połączeniu z całym mieszkaniem. Zwróćmy też uwagę na meble i dodatki które będą bezpośrednio sąsiadowały ze wzorami bo mogą zaginąć w gąszczu wzorzystych propozycji i pomyślmy jak ograniczyć pozostałe barwy w pomieszczeniu. To styl który nie lubi nadmiaru w dodatkach.PAROLES, PAROLES, PAROLES...Słowa mają silne znaczenie dla mieszkańców. Wiążą się z jakimś przekazem dla domowników bądź gości. Są osobistym wyznaniem, informacją, zachętą bądź zabawą. Stają się coraz popularniejszym elementem wystroju, wyrażającym właścicieli domu.

W Wallviews można skomponować własne napisy w formie tapety lub obrazu, łącznie z doborem czcionki i tła. To dobry sposób zaprojektowania unikalnego szczegółu lub podarowania go komuś bliskiemu. Wallviews oferuje obrazy na blejtramach bądź w ramkach; można też zakupić produkt w formie plakatu w dowolnym formacie. Można zestawić wiele napisów według jakiegoś klucza, dzięki czemu możemy snuć dowolną opowieść. Zobacz jak wiele możemy Ci zaoferować!VINTAGEElementy w stylu vintage wprowadzone do wnętrz od lat udowadniają, że dobry design się nie starzeje. Najbardziej uwodzące w tym stylu jest bogactwo i nieskończenie wiele możliwości do wykorzystania.

Ten styl zawsze wygląda dobrze w każdym wydaniu – eklektycznego bałaganu, skandynawskiej oszczędności, pałacowego przepychu. Zastosowanie go na tapecie powoduje, że wnętrze staje się ponadprzeciętne. Co ciekawe – styl ten świetny jest dla tych, którzy są fanami używek, poszukiwania staroci na targach i zapomnianych strychów jak i tych, którzy lubują nowoczesne nastroje. Gdy łączymy to, co zabytkowe z tym, co współczesne powstają nieoczywiste zestawienia robiące wrażenie na każdym gościu. To bardzo dobre rozwiązanie na nudę.


WallViews - Tapety i Fototapety
4.9
1159
1159
WallViews.com - Tapety i Fototapety, Plakaty, Obrazy, Naklejki +48 601 437 999 Customer support tapety i fototapety wallviews https://www.facebook.com/Wallviews/
Warszawa Polska

Nature's Sunshine Products Polska (NSP Polska)