Tapeta

Tapety i fototapety ścienne

Tapety nadają pomieszczeniu niepowtarzalny i ciepły wygląd. Doskonale nadają się do dekorowania ścian, mebli, drzwi. Występują w formie klasycznych montowanych na klej, jak i samoprzylepnych. Tapety i fototapety samoprzylepne bardzo łatwo nakleja się i zdejmuje, nie pozostawiając resztek kleju, dzięki czemu nadają sie do wielokrotnego użytku. 

Ekologiczne tapety Wallviews bez zawartości PVC posiadają atesty PZH oraz system ochrony przeciwbakteryjnej Bio-Pruf (ograniczenie powstawania nieprzyjemnych zapachów, pleśni, problemów estetycznych na powierzchni).

Gładka struktura tapeta umożliwia uzyskanie wysokiej jakości druku. Niepowtarzalna tapeta o strukturze drobnego piasku, czyni pomieszczenie nadzwyczajnym i lekko opalizuje. Oryginalna tapeta o strukturze tynku, nada pomieszczeniu niepowtarzalny klimat. Tapeta o strukturze płótna zmieni wydruk na ścianie w obraz. Nietuzinkowa faktura sprawi, że pomieszczenia wyglądają elegancko i niepowtarzalnie.

Tapety i fototapety to świetny sposób, aby szybko i niedrogo całkowicie odnowić wnętrze. Nadają się do każdego rodzaju pomieszczenia.Tapety i fototapety są coraz chętniej wybieraną formą dekoracji ścian. Fototapety 3d cieszą się szczególnym zainteresowaniem, idealnie sprawdzą się np. w pokoju dziecięcym. Tapety ścienne są też bardzo dobrym rozwiązaniem na szybki remont. Tapeta przykryje niedoskonałości na ścianie i sprawi, że wnętrze nabierze charakteru. U nas znajdziesz najnowsze i najpopularniejsze wzory tapet i fototapet. Oryginalne wzory inspirowane najnowszymi trendami. Ekologiczne tapety i fototapety na ścianę z najmodniejszymi motywami.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją nowoczesnych tapet i fototapet na wymiar!

<a class="btn btn-default" href="https://wallviews.com/pl/wv/9-podklady#tapety">SPRAWDŹ MATERIAŁY DRUKU</a>

WallViews.com
Rated 4.89/5 based on 1187 reviews